Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kategoria Yerba mate dotyczy tzw. herbaty paragwajskiej, czyli naparu z suszonych liści ostrokrzewu paragwajskiego. Mate od kilkunastu lat cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem, choć niewątpliwie okres największej mody ma już za sobą. Wciąż ma jednak spore grono zwolenników i stale pozyskuje nowych, Ze względu na dużą zawartość kofeiny blisko jej do kawy, więc nic dziwnego, że interesuje się nią także wielu kawoszy. Nasza oferta na mate wychodzi naprzeciw tym zainteresowaniom. Dzięki niej nie muszą Państwo kupować kawy i mate w dwóch różnych sklepach - mamy wszystko, czego Państwo potrzebujecie :)

Obecnie w naszym asortymencie znajduje się yerba mate marek paragwajskich - Campesino, Colon, Pajarito i Selecta - oraz pojedyncze herbatki na bazie mate, stworzone przez producentów herbaty, którzy yerba mate traktują jako uzupełnienie swojej herbacianej oferty.

Producenci z Paragwaju gwarantują szczególnie wysoką jakość mate, jednak będziemy się starali o poszerzenie oferty o marki równie dobrej klasy producentów yerba mate z innych krajów, głównie z Argentyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl